Οι επιτυχίες του 2016
 

Οι επιτυχίες του 2014
 
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
ΠΟΛΥΔΩΡΑ ΚΥΒΕΛΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΞΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ(ΠΑΡΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΟΥΡΑ ΑΡΤΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ(ΧΑΝΙΑ)
ΡΟΜΠΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΡΑΤΖΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΕΡΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ(ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΓΙΑΠΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΙΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΟΥΚΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ(ΒΟΛΟΣ)
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ-ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΕΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ-ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΩΜΑΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΙΟΡΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ(ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΧΤΙΝΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ(ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΙΔΗΡΟΓΛΟΥ ΓΙΟΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΛΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΡΒΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΛΩΣΣΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ,ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΛΙΩΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ(ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ(ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΖΒΙΑΝΤΑΟΥΡΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΕΛΕΖΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ(ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ(ΣΑΜΟΣ)
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΟΓΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΟΣΑΚΗ ΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΠΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ(ΛΗΜΝΟΣ)
ΤΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ(ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΑΛΕΛΛΑΡΙ ΕΛΣΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΡΑΠΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΣΟΝΙΔΟΥ ΕΒΙΤΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΟΥΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΦΙΟΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΡΕΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ,ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΖΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΒΕΡΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΓΕΡΑΝΤΖΗ ΕΥΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΠΑΡΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΣΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΔΡΑΓΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΑΔΑΜ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ, ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΣΙΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΚΑΛΥΒΑ ΒΙΒΙΑΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΝΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥΣ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ.