Οι Επιτυχίες του 2013
 
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΔΠΘ)
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΣΟΦΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΜΑΛΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΤΖΕΡΕΦΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΑΘΗΝΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΓΑΛΤΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΣΟΥΡΑΒΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΤΣΙΟΛΑ ΕΥΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΣΙΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ ΑΕΙ)
ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ ΑΕΙ)
ΔΑΦΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΕΙ)
ΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΕΙ)
ΣΚΑΠΕΤΑ ΑΣΠΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΕΙ)
ΚΑΛΥΒΑ ΒΙΒΙΑΝ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ (ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ, ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΔΡOΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ, ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΕΙ)
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ -ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ ΑΕΙ)
ΦΙΣΤΑΣ ΝΑΟΥΜ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΡΟΔΟΣ ΑΣΤΕΡ)
ΚOΝΤOΓOΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΛΥΖΟΥ ΥΑΚΙΝΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΚΟΠΑΤΣΙ ΜΠΟΡΑΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΑΠΠΑΣ ΝΤΕΝΙΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΖΕΛO ΓΙΟΥΤΖΙΝΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΑΡΓYΡΙΑΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΒΑΣΙΛ ΒΙΟΛΕΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ)
ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΝΤΕΝΤΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΙΡΙΝΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΘΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΧΑΤΖΑΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)